ריצוף שיש וסוגי שיש 

ריצוף שיש משלים את המראה היוקרתי של הבית ומעניק לו מראה של הוד והדר. השיש, שהינו אבן טבעית, צפופה וחזקה הינו בעל עמידות שחיקה וכושר ספיגה גבוה ולפיכך מתאים לריצוף הבית וכן לחיפוי חדרי אמבטיה ומטבחים.

התחזוקה שלו הינה קלה משל חומרי גלם אחרים והוא ניתן לליטוש ועיבוד גם לאחר ההתקנה. ניתן לבחור בו במראה מבריק או מט ובשלל צבעים דגמים, מרקמים וסוגים שונים ומגוונים.

 

סוגי השיש לעבודות ריצוף

סוג אחד  של שיש הוא של אריחי גרניט פורצלן יפים ובעלי ברק, עמידים במיוחד ומשמשים לעיצוב ריצוף דקורטיבי ופונקציונלי. האריחים עשויים מחומר עמיד ויוקרתי, אחידים בצבע ובמרקם וגווניהם: אפור, שחור, ירוק, אדום ועוד.

סוג אחר הוא מאבן גלילית, שהינה אבן שיש איכותית שנחצבת ברחבי הגליל העליון וגווניה חום בהיר, קרם, ורוד וחום אדמדם. ישנה גם אבן עצמון שמקורה גם גלילי. אבן זו עמידה, יפה ונוחה לעבודה ונחצבת באזור הכפר ירכא. גווניה: לבן, אפור וחום. 

סוגי חומרי הגלם בחברתנו הינם חומרים הנחצבים בעיקרם בצפון, בגליל וברמת הגולן, תוך גיבוי של חומרים הנחצבים באירופה,המזרח ועוד. המוצרים מגיעים חלקם כמוצר מוגמר וחלקם כמוצר הדורש עיבודים נוספים המתבצעים במפעלנו. כל עבודות ותוצרי השיש שלנו נמצאים תחת פיקוח מחמיר ברמה הגבוהה ביותר.

חברתנו הינה אחת החברות המובילות בתחום ריצוף השיש וזאת משום שאנו שמים דגש רב על מקצועיות בעבודה, מקצוענות בשירות, ושימוש בסוגי החומרים החזקים ביותר והטובים ביותר, כל אלה מובילים אותנו להצלחה מרבית בתוצאה.

ריצוף שיש