ריצוף חוץ

קיים מגוון רחב של סוגי אבנים שמיועדות לריצוף חוץ, כגון: ריצוף טרוורטין, ריצוף אבן בזלת, ריצוף אריחים של גרניט פורצלן או אבן השוהם, כאשר את האבנים האלו ניתן לעבד במגוון רחב של דוגמאות ודגמים ובהתאמה לכל סגנון: כפרי, מודרני, ארץ ישראלי ואף יפני.

ריצוף חוץ מאבן טבעית מחוץ לבית משרה אווירה ייחודית על כניסת הבית ועל החצר. האבן בעלת הצבעים המרהיבים והמרקם המפוספס משווה לבית מראה כפרי ותחושה של טבע. ריצוף חוץ באמצעות אבן טבעית הינו זול יותר מריצוף שנעשה באמצעות אבן מתועשת ויופייה רק משתבח עם השנים.

דוגמאות לאבנים טבעיות, המשמשות מטרות של ריצופי חוץ הן : גרניט פורצלן – איכותי מאוד ובעל מראה יוקרתי, עמיד ונשמר לאורך זמן. טרוורטין -  אבן מחוררת בעלת מראה טבעי, מסייעת במניעת החלקה ומשתלבת באופן הרמוני עם הגינה והחצר.

שיטות ריצוף חוץ שונות

קיימות כמה שיטות לריצוף חוץ בבטון, כמו למשל ריצוף בשיטת בומנייט, בטון מוחלק, בטון מלוטש - 

* בטון מוחלק הינו מוצר מבוקש, הוא עיצובי ואיכותי, יפה ופרקטי וגם נוח לאחזקה.

* שיטת בומנייט הינה שיטת ריצוף חוץ של הטבעה בבטון ממגוון תבניות ודוגמאות, מיועדת לריצוף חצרות, מדרגות, גני ארועים, רחבות חנויות וכאלו שמשיקות לבריכות שחייה.

* בטון מלוטש הינה שיטה פופולרית במיוחד בשנים האחרונות בה ישנה התקדמות הטכניקה ובציוד. הליטוש נעשה ביהלומים ורמת הגימור שלו גבוהה. ריצוף באמצעות אבנים טבעיות משווה למבנה מראה טבעי.

אנחנו ב"גליל גולדן סטון" מתמחים מזה שנים בכל השיטות השונות והסגנונות הקיימים לריצוף חוץ, באמצעות אמצעי העבודה המתקדמים והחדישים ביותר וצוות מיומן ומנוסה כאשר הסגנונות השונים ניתנים לבחירה על פי העדפת הלקוח ולשביעות רצונו.  

ריצוף חוץ