בריקים

בריקים הינם מוצר בנייה עתיק יומין, המייחד תקופות שונות במהלך ההיסטוריה, של לבנים עשויות אבן טבעית מסותת, בטון, חרס או סיד. מראן של הלבנים טבעי ונקי וניתן לעשות בהן שימוש בגדלים שונים ובמבחר צבעים כמו צהוב, כתום, חרדל, בז', אפור ואדום.

השימוש בבריקים נעשה במגוון טקסטורות הן כחיפוי חוץ והן כאלמנט עיצובי בתוך הבית או המשרד. ניתן לשלבן במראה של פסיפס ייחודי, אשר מוסיף למבנה הוד והדר. כמו-כן, ניתן גם לשלבם בטקסטורות רבות ושונות ולשוות באמצעותן אופי וקסם מיוחד למבנה של מראה כפרי וחם עם אווירה רומנטית ועתיקה, אירופאית קלאסית ונוסטלגית.

הבריקים שונים

ישנם בריקים שמיועדים ליצור מראה מודרני ועכשווי יותר כמו אבנים חדשות מסותתות בעלות מראה עכשווי. הגוונים של האבנים הינם נטוראליים ומגוונים והאבנים עצמם מסוגים שונים:

* ישנם אבנים מפורקות שיוצרות תחושה עתיקה, מסתורית ונושנה למבנה וישנן כאלו בעלי מראה עכשווי יותר, שמיוצרות לפי הזמנה ממיטב היצרנים באירופה ומעניקות למבנה תחושה של קלילות וצבעוניות.

* ישנן אבנים חדשות מדגמי רטרו, אשר עוברות תהליכי יישון של מראה אותנטי ונקי. ישנן גם אחרות חדשות ומסותתות שמעניקות לו מראה מודרני עכשווי יותר.

הבריקים מוסיפים חן ויוקרה לעיצוב הפנימי של המבנה. ניתן לשלבן גם בחלקים מסויימים בלבד בו. בריקים מסויימים מתאימים יותר לקירות חיצוניים ואחרים מתאימים יותר לחדרים פנימיים. השימוש נעשה בעיצוב ייחודי ומרשים. 

בריקים
1 2
1 3
1 4
1 5
1 6
1 7
1 8
1 9
1 10
1 11
1 12